Marketing w wyszukiwarkach internetowych

Reklama strony w Google

Marketing w wyszukiwarkach obejmuje szereg czynności skupionych wokół optymalizacji różnego typu elementów po to, aby strona internetowa była dobrze widoczna gdy ktoś korzysta z wyszukiwarki. Jeśli użytkownik szuka Twojej firmy w Internecie, ważnej jest aby Twoja strona pojawiła się w widocznym miejscu na stronach wyników wyszukiwarki Google i innych. Dzisiejsze zachowania użytkowników i wymagania gospodarki uzależniają sukces od pozycji firmy w Internecie.

Posiadamy w pełni zintegrowane i kompleksowe podejście do marketingu w wyszukiwarkach, dzięki któremu możemy wyjść na przeciw różnym wymaganiom firm. Dwie główne dyscypliny marketingu w wyszukiwarkach to pozycjonowanie i optymalizacja - search engine optimization (SEO) i pay-per-click. (PPC)

Mimo że są one odrębnymi dyscyplinami, połączone zmieniają się w jedną zintegrowaną strategią marketingową. Warto dowiedzieć się nieco więcej na temat każdego z tych dyscyplin oferowanych przez naszą agencję.

Jak nasz zespół ds. marketingu w wyszukiwarkach może pomóc?

Jesteśmy doświadczonym i utalentowanym zespołem specjalistów do spraw reklamy w wyszukiwarkach, którzy z pasją podchodzą do każdej kampanii marketingowej. Mamy opracowane strategie wyszukiwania dla wiodących marek małych i średnich przedsiębiorstw w wielu gałęziach przemysłu w Polsce, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji i innych krajach na całym świecie. Wierzymy w budowanie długoterminowych relacji z klientami, opartych na wspólnych ideałach i sukcesach. Nasza agencja interaktywna zapewnia rozwiązana dostosowane do indywidualnej sytuacji klienta

Reklama w wyszukiwarkach

Ściśle współpracujemy z klientami, aby zrozumieć wyzwania i cele jakie stawia sobie firma, jeszcze zanim opracujemy strategię marketingową wyszukiwarki dla Twojej marki. Doradzimy w sprawie najlepszego podejścia do SEO, PPC lub kombinacji tych dwóch.

Optymalizacja stron internetowych

Każdy chciałby być wysoko w wynikach wyszukiwania, ale trzeba zapracować by tam się znaleźć. Nasze usługi SEO są zaprojektowane, aby można było uzyskać zwiększenie widoczności w organicznych wynikach wyszukiwania, oraz dostarczyć do witryny odpowiednich klientów w perspektywie długoterminowej.

Zarządzanie Pay-Per-Click

Reklamy Pay-per-click daje firmom możliwość pojawiają się w wynikach wyszukiwania natychmiast i zapewnia ogłoszeniodawcy pełną kontrolę nad słowami kluczowymi, reklamą i budżetem. Możliwość śledzenia konwersji i innych wskaźników oznacza, że jest jednym z najbardziej skutecznych sposobów na dotarcie do odbiorców.

Content Marketing

Tworzenie atrakcyjnych i wartościowych treści i rozprowadzanie ich za pośrednictwem różnych kanałów internetowych, jest niezbędny do dotarcia do grupy docelowej i wywierania na nich wpływu. Zespół współpracuje z klientem i rozwija treści zgodnie z określoną strategią content marketingu.

Social Media

Pomożemy Ci wyznaczać jasne cele strategii społecznościowych. W ten sposób można zaangażować użytkowników w całej sieci i na różnych platformach społecznościowych, rozwijając dobre relacje i wpływając na budowanie zaufania dla Twojej marki.

Analizy i raportowanie

Wykonujemy analizy danych z różnych źródeł aby znaleźć różne wnioski. Wierzymy, że analiza danych jest podstawą do skonstruowania odpowiedniej kampanii marketingowej w wyszukiwarkach. Raportowanie i monitoring rezultatów gwarantuje kontrolę i możliwość dostosowania kampanii do wymagań klienta.

Jak możemy Tobie pomóc?

Wierzymy, że komunikacja jest kluczem do sukcesu zintegrowanego marketingu w wyszukiwarkach i długoterminowych relacji z klientami.

Nasze ceny marketingu w wyszukiwarkach są każdorazowo indywidualnie ustalane, prosimy więc o kontakt, aby dowiedzieć się, jak możemy Ci pomóc.

Aby dowiedzieć się, jak nasze usługi mogą pomóc w osiągnięciu wysokich pozycji w wyszukiwarce internetowej wypełnij formularz.

Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko / Firma

Telefon

E-mail

Strona www

Treść wiadomości