Pozycjonowanie stron internetowych

Dlaczego potrzebuję agencji SEO?

Nasze usługi pozycjonowania stron internetowych zwiększają widoczność w wynikach wyszukiwania Google (pozycjonowanie obejmuje wyniki które są również określane jako "naturalne", "organiczne" lub "bezpłatne"). Wszystkie działania są ukierunkowane na cel, którym jest dostarczenie wysokiej jakości ruchu użytkowników do Twojej witryny.

Każdy chce znaleźć się na pierwszej stronie, ale nie każdy zasługuje, aby tam być. Twoja firma, marka i strona musi na to uczciwie zapracować. Google używa ponad 200 sygnałów w swoim algorytmie punktacji, a w ubiegłym roku wprowadziło ponad 540 wysokiej jakości ulepszeń ich algorytmu wyszukiwania.

Nasze podejście jest oparte na zrozumieniu unikalnych wyzwań i celów firm, jeszcze przed budową strategii SEO, która jest ważna dla firmy, z naciskiem na zapewnienie odpowiedniego zwrotu z inwestycji.

Jak nasz utalentowany zespół SEO może pomóc?

Jesteśmy doświadczonym zespołem pozycjonerów, którzy z życiową pasją zajmują się SEO - optymalizacją i pozycjonowaniem stron internetowych. Nasz zespół SEO obejmuje techników, kreatywnych pisarzy copywriterów, projektantów i programistów. Pracujemy z setkami firmami w Polsce ale także obsługujemy klientów zagranicznych z całego świata. Na przestrzeni lat prowadzimy strategie pozycjonowania małych, średnich i dużych przedsiębiorstw z różnych branż. Wierzymy w budowanie długoterminowych relacji z klientami, opartych na wspólnych ideałach i sukcesach. Nasza agencja SEO zapewnia dużo więcej:

Doradztwo SEO

Pomożemy Ci określić cele SEO i opracować dobrze dopasowaną strategię pozycjonowania twojej firmy. Nasza załoga przeprowadzi wszystkie konieczne działania oraz udzieli wsparcia i wskazówek. Pomagamy właścicielom witryn osiągnąć sukces którym jest wysoka pozycja w wyszukiwarce Google. Pracujemy na różna sposoby i doradzamy najlepsze wyjścia.

Poszukiwanie i dobór słów kluczowych

Dobrze wybrane słowa kluczowe, badanie zachowań użytkowników oraz pomoc przewodnika strategii SEO pozwala przygotować najlepszą strategię dla konkretnego przypadku. Rzetelnie przeanalizowane frazy zapewniają skuteczność działań i możliwości osiągnięcia sukcesu na swoim rynku. Nie robimy szacunków ani nie dajemy obietnic, których nie możemy dotrzymać.

Audyt techniczny

Jesteśmy znani z w branży z bardzo precyzyjnych analiz stron internetowych naszych klientów. Oferujemy audyty, które ocenią Twoją witrynę aby określić listę konkretnych działań optymalizacyjnych. Tylko dobrze zoptymalizowane strony mogą zostać dobrze ocenione przez algorytmy wyszukiwarki. Dostosowanie kodu HTML i treści do wymagań wyszukiwarek to pierwszy krok do obecności w indeksach wyszukiwania i zwiększania widoczności dla użytkowników.

Marketing treści

Podstawą każdej kampanii marketingowej jest atrakcyjność treści. Nasz zespół kreatywnych pisarzy Copywriterów, projektantów i programistów, pomógł wielu markom by mogły zaistnieć wysoko w wyszukiwarkach internetowych oraz innym miejscach w sieci.

SEO PR

Na potrzeby klientów tworzymy artykuły reklamowe, które są publikowane na różnych portalach internetowych i blogach. Relacje i kontakty z niektórymi z najbardziej autorytatywnych wydawcami, blogerami, dziennikarzami i liderami różnych branż i sektorów pomaga w budowaniu świadomości marki.

Reklama

Nawet najbardziej wyjątkowe treści mogą zostać niewidoczne w Internecie. Nasz zespół posiada taki zasięg SEO aby można było podłączyć skutecznie promować markę oraz treści w Internecie, aby strona www stała się popularna i była odwiedzana przez potencjalnych klientów.

Optymalizacja SEO

Analizujemy strukturę witryny, architekturę wewnętrzną i inne kluczowe elementy, które są ważne dla algorytmów wyszukiwarek. Tworzymy wytyczne i przeprowadzamy optymalizacje dotyczące poprawy i dostosowania stron internetowych do wybranych słów kluczowych. Doradzamy w zakresie wszystkich aspektów SEO, od etapu projektowania, optymalizacji starych witryn i tworzenia wersji mobilnych.

Odzyskiwanie wyników po karze od Google

Nasz zespół konsultantów SEO ma duże doświadczenie w kontroli i weryfikacji stron które w wyniku stosowanie nieetycznych metod zostały ukarane przez Google różnego rodzaju sankcjami. Pomagamy stronom internetowym pozbyć się kar algorytmicznych nałożonych przez Google, takich jak Panda i Penguin oraz ręcznych. Usuwamy też błędy jakie zostały dokonane w przeszłości.

💞

Budowanie reputacji domeny

Budowanie reputacji domeny to skuteczna metoda marketingu internetowego. Tylko prawidłowo zaplanowana strategia i konsekwentne działania zgodne z wytycznymi wyszukiwarek pozwalają na systematyczne zwiększanie widoczności witryny dla użytkowników. Budowanie dobrego wizerunku swojej marki oraz reklamowanie oferty jest jednym z elementów planu reklamy domeny internetowej.

Treści interaktywne i infografiki

Nasz zespół kreacji projektantów i programistów współpracujących z SEO zbadają i zaprojektują stworzenie niezwykłej infografiki i interaktywnych treści dla klientów z różnych branż

Promocja w Social Media

Pomimo że wyszukiwarki są najpopularniejszym źródłem informacji należy również analizować inne sposoby dotarcia do potencjalnego klienta. Warto dotrzeć do nowych odbiorców we wszystkich kanałach i wzmocnić swoją obecność i przesłanie.

Raportowanie i analiza

Zapewniamy miesięczne raporty i dane na temat widoczności strony w wyszukiwarkach internetowych. Tworzymy analizy, budujemy strategie i badamy ich skuteczność. Wiemy jak ważna jest konwersja, minimalizacja kosztów i wzrost wydajność kampanii SEO oraz widoczności w wyszukiwarkach.

Jak możemy Tobie pomóc?

Doświadczenie w pracy nad pozycjonowaniem wskazuje że obecność na wysokich miejscach w wyszukiwarkach internetowych jest ważnym elementem całej strategi reklamowej.

Oferty są niezobowiązujące i dostosowane do indywidualnych potrzeb klienta.

Wypełnij formularz aby dowiedzieć się, jak możemy pomóc w poprawie pozycji Twojej strony w wyszukiwarce.

Wypełnij formularz

Imię i Nazwisko / Firma

Telefon

E-mail

Strona www

Treść wiadomości